HOME  |  OBĚDY  |  CATERING  |  CENÍK  |  KONTAKT
Polévka:Rajčatová s těstovinou
Jídlo 1: Zeleninové lečo s klobásou, pečivo
Jídlo 2: Smažený vepřový řízek, šťouchaný brambor, okurka
Jídlo 3: Borůvkové knedlíky, tvaroh, cukr, máslo
Jídlo 4:

  pondělí | úterý | středa | čtvrtek | pátek

Obědy


Obědy pro firmy i jednotlivce

Zasloužíte si obědvat v klidu a pohodlí. Namísto hledání restaurace, stání ve frontě, či fast food si nechte přivézt jídlo tam, kam chcete vy a to zcela ZDARMA! Aniž byste museli kamkoliv chodit a ztrácet svůj čas, dostanete od nás jídlo na místo, které určíte a to za cenu stejnou a v mnoha případech ještě nižší, než v běžné restauraci, o fast foodové nabídce nemluvě.

Cena menu: oběd a polévka 135 kč
TATO CENA OBSAHUJE POLÉVKU A HLAVNÍ JÍDLO.
VYBÍREJTE ZE 3 POKRMŮ
Jezte zdravě

Rozhodli jste se pracovat na štíhlé linii? Každý den připravujeme oběd s přísně stanovenou kalorickou hodnotou. Nezbytné pro všechny, kteří se rozhodli redukovat svou váhu a hlídat příjem kalorií.

Česká klasika

Osvědčené recepty tradiční české kuchyně, to vše z vybraných, velmi kvalitních surovin. Domácí omáčky, řízečky, kočičák, ale sladké pokušení jako žemlovka či buchtičky se šodó, to vše Vám nabízíme v menu Česká klasika.

Pro gurmány

Lákají Vás italské těstoviny se sušenými rajčátky či steak s pikantním sýrovým přelivem? Mezinárodní kuchyně, čerstvé saláty, mořské ryby a mnoho dalších specialit na Vás čekají v menu Pro gurmány.

ZPŮSOB OBJEDNÁVÁNÍ JÍDEL, ZPŮSOB A TERMÍN NAHLAŠOVÁNÍ PŘÍPADNÝCH ZMĚN

JAK OBJEDNAT?

1.Zde Na našich webových stránkách www.jeztezdrave.eu najdete vždy aktuální jídelníček s možností ihned objednat on-line i si jídelníček vytisknout

Objednávku oběda na druhý den je nutné provést do 22:00 hodin předchozího dne, objednat si však můžete až na 14 dní dopředu. Stejným způsobem můžete svou objednávku změnit či stornovat, rovněž však nejpozději do 16:00 hodin předchozího dne. Telefonicky jsme Vám k dispozici každý den na čísle 774 376 226 viz kontakty

JAK PLATIT?

1. V hotovosti na místě při doručení pokrmů

2. Stravenkami Sedoxo, Gastropas, Ticket restaurant, Chéque déjeuner nebo Exit Group, také na místě při doručení pokrmů

3. Fakturou. Fakturace obědů provádíme 1x měsíčně, vždy prvního pracovního dne měsíce následujícího, a to po vzájemném odsouhlasení počtu obědů. Doba splatnosti je 10 dní.